8224 wyświetleń
0
0 Comments

Coś na chrapanie… tylko co? Preparaty, środki, leki?

dziewczyny słuchajcie, mam taki problem a w zasadzie nie ja tylko mój brat. Otóż chrapie, chrapie jak niedzwiedź. Walczy z tym jak lew, jednak bezskutecznie. Może wy macie jakieś sposoby na to by mu pomóc, nie ukrywam że wstydzi się tego problemu, jest mu źle, ma niską samoocenę i zwyczajnie coraz większy brak pewności siebie.

Answered question
0

W odpowiedzi na Wasze liczne pytania, sporządziłem kompleksowy ranking, gdzie prześwietlam popularne ziołowe suplementy i wyrób leczniczy na chrapanie.

Mam nadzieję, że pomoże lepiej rozpoznać zagadnienie i wybrać coś o naturalnym składzie dla siebie 😉

Answered question
0
karmel (gość) 0 Comments

Jeżeli leki to z konsultacją lekarską tak mi się wydaje, ja bym nie wziął nic czego nie jestem pewien, także wizyta u laryngologa.

Changed status to publish
0
profesorX (gość) 0 Comments

Ja kiedyś w aptece na wystawce widziałem listki które ułatwiają oddychanie, może zapytaj u siebie w aptece o nie,ja problemu nie mam ale rzuciły mi się wtedy w oczy i jakoś tak zapamietałem

Changed status to publish
0
sasetka (gość) 0 Comments

Z tego co wiem to są spraye specjalne na chrapanie właśnie, nie wiem jak działają ale przyjaciel stosował taki i mówił że widział poprawe i to ogromną.

Changed status to publish
0
dobramama (gość) 0 Comments

Słuchaj tak jak kolega mówi lepiej niech się do lekarza uda , bo chrapanie może być wynikiem wielu schorzeń, nie ma żartów, szczególnie jeżeli męczy się już długi czas

Changed status to publish
Write your answer.
Pytania i odpowiedzi napędza AnsPress.io