2524 wyświetleń
0
0 Comments

Chrapanie z zamkniętymi ustami. Czy to w ogóle jest możliwe?

Mam jedno zasadnicze pytanie,najlepiej do kogoś kto ma wiedzę w tym temacie. Otóż, czy da się chrapać nie otwierając ust? Czy jest to fizycznie w ogóle możliwe? Mój współlokator wydaje dziwne dzwięki jak śpi, ogólnie chodzi niewyspany, mówi że to przez problem z chrapaniem, ale czy to aby na pewno jest chrapanie?

Changed status to publish
0
asanka (gość) 0 Comments

oj możliwe powiem ci, że ja ostatnio się budziłam i myślę sobie kurcze, kto to chrapie może ja sama, bo mąż miał zamknięte usta, ale okazało się, że jednak on..

Changed status to publish
0
armari (gość) 0 Comments

no to takie dziwne charczenie wtedy jest takie hmm do siebie… tak jakby coś zalegało na tylnej ścianie gardła i nie mogło spłynąć. Wkurzający odgłos. 

Changed status to publish
0
Aśkapięta (gość) 0 Comments

Mój mąż na szczęście tak nie ma, ale z otwartymi ustami tak samo nie fajne jest. Co noc muszę go szturchać, albo budzić. Mam już tego powoli dość.

Changed status to publish
0
Joddy (gość) 0 Comments

ale wiecie, że takie chrapanie jest niebezpieczne, czy to z otwartymi, czy zamkniętymi ustami 🙁 czytałam właśnie o bezdechach podczas chrapania, masakra jakaś! U mojego na szczęście nie ma bezdechód, ale i tak trzeba czym prędzej to wyleczyć.

Changed status to publish
Write your answer.
Pytania i odpowiedzi napędza AnsPress.io