2966 wyświetleń
0
0 Comments

Chrapanie zabieg/operacja – czy warto i czy to bezpieczne?

Hej, czy ktoś z was zmaga się z chrapaniem? Nie ukrywam, że strasznie mnie to męczy, nie wysypiam się, dostępne metody które znam mi nie pomagają, nie potrafię sobie z tym poradzić 🙁 proszę jeśli ktoś z was znalazł sposób,albo miał operacje która to wyeliminowała dajcie znać.

Answered question
0
janek (gość) 0 Comments

wiesz co, może nie tyle operacja, ale ostatnio słyszałam o tym że falami radiologicznymi oddziałują na podniebienie miękkie lekko je nacina i spręża to chyba powoduje że chrapanie mija, poczytaj sobie o tym

Changed status to publish
0
diablo (gość) 0 Comments

są też zabiegi Celon, ja się zastanawiam nad tą metodą bo też strasznie znoszę chrapanie. Ogólnie po tym zabiegu człowiek idzie do domu od razu, ból po jest nie wieli i szybko mija, myślę że jest to bardzo bezpieczne

Changed status to publish
0
helix (gość) 0 Comments

Ja bym się bał zabiegu, trzeba najpierw skonsultować się z lekarzem bo przyczyn może być naprawdę wiele, możesz mieć trzeci migdał, poluzowany mniejszy języczek, jakieś problemy zdrowotne, przebadaj się a potem myśl o ewentualnej operacji.

Changed status to publish
0
paulina (gość) 0 Comments

o kurczę ja to bym się jednak bała, ale jeśli chrapanie nie pozwala wam normlanie funkcjonować to może warto rozważyć taką opcję?

Changed status to publish
0
Tadek (gość) 0 Comments

znajomy miał stymulację włokien kolagenu, naświetlali go laserem i pozbył się całkiem problemu. Trzeba poczytać w sieci bo takie zabiegi są coraz bardziej popularne.

Changed status to publish
Write your answer.
Pytania i odpowiedzi napędza AnsPress.io